WYDARZENIA

WOLONTARIAT CZYLI JAK OLA KOWALIK POMAGA INNYM.piątek, Marzec 5, 2021 - 17:33

WOLONTARIAT CZYLI JAK OLA KOWALIK POMAGA INNYM.

Ola pracuje w szkolnym wolontariacie już drugi rok. Jest bardzo zaangażowana w to co robi. Uczestniczyła do tej pory (przed pandemią) we wszystkich koncertach charytatywnych dla potrzebujących. Grała w przedstawieniach teatralnych, śpiewała, zbierała pieniążki, żywność, zabawki oraz udzielała się na warsztatach organizowanych dla wolontariuszy. Ma dobre serce skore do pomocy. Praca w szkolnym wolontariacie jest dla Niej ważna i daje poczucie ogromnej satysfakcji. Nikomu nie odmawia pomocy. Cały czas dopytuje się gdzie i jak może pomóc. Tak sama pisze na ten temat:

 

 

 

Rozstrzygnięcie konkursu "MŁODE TALENTY".czwartek, Marzec 4, 2021 - 15:24

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami konkursu;)

„Żołnierze Niezłomni”- Oczami naszych uczniów.poniedziałek, Marzec 1, 2021 - 09:43

Jak co roku, także dzisiaj chcieliśmy uczcić Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”- dlatego uczniowie naszej szkoły przygotowali „Galeria Pamięci” – o wybranych Bohaterach.

1 MARCA NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH".poniedziałek, Marzec 1, 2021 - 08:09

1 marca wspominamy i oddajemy hołd bohaterom antykomunistycznego i niepodległościowego podziemia, którzy przeciwstawili się sowieckiej agresji i reżimowi komunistycznemu.

KONKURS MŁODE TALENTY!!!czwartek, luty 25, 2021 - 08:38

Teraz wszystko w Waszych rękach;)

Wielki Post w naszej szkoleponiedziałek, luty 22, 2021 - 18:34

Uczniowie klasy 1a i 2a Salezjańskiej Szkoły Podstawowej od ponad miesiąca cieszą się powrotem do nauki w szkolnych murach.

 

Dzień Myśli Braterskiej w Salezjańskiej Szkole Podstawowej w Legionowieponiedziałek, luty 22, 2021 - 10:49

Nasi najmłodsi uczniowie należą do 66 Gromady Zuchowej „Leśni ludzie” i dzisiaj świętują „ Dzień Myśli Braterskiej”- czyli jak sami mówią, taki dzień,  w którym myśli się o innych. Dlaczego dzisiaj? Bo tego dnia, w 1857 roku urodził się założyciel skautingu, sir Robert Baden-Powell.

Frankofonia w moimi domu niedziela, luty 21, 2021 - 14:25

20 marca na całym Świecie obchodzony będzie Światowy Dzień Frankofonii. Z tej okazji odbędą się rozmaite uroczystości, koncerty, wystawy, choć zapewne i w tym roku większość tych wydarzeń przeniesie się do przestrzeni wirtualnej. 

WYNIKI KONKURSU WIEDZY O ŚWIĘTYM JANIE BOSKOśroda, luty 17, 2021 - 11:18

Z radością przedstawiamy laureatów Konkursu wiedzy o św. Janie Bosko, który został przeprowadzony w naszej szkole w terminie 1 - 14 lutego.

Konkurs Polonistyczny „Fantastyczna podróż”wtorek, luty 16, 2021 - 13:53

W roku 2021 świętujemy stulecie urodzin Stanisława Lema. Z tej okazji rozpoczynamy cykl konkursów poświęconych fantastycznym opowieściom, w których świat przedstawiony zawiera elementy uważane za nierealne, niemożliwe, ale w toku narracji traktowane są jako realne.