DEBIUT FILMOWY NASZEJ ABSOLWENTKI ZOFII STAFIEJ...

21 września 2020r. w SAN SEBASTIAN podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego, odbyła się uroczysta premiera filmu pt. “Jak najdalej stąd” w którym zadebiutowała NASZA ABSOLWENTKA ZOFIA STAFIEJ. Zofia obecnie studiuje: Aktorstwo w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi

 

Pani Wirginia Stafiej – mama Zosi napisała do mnie w takich słowach:

"Dobry wieczór Pani Profesor. Chciałam się podzielić radością i sukcesem Zosi Stafiej. Szlify w Pani teatrze były bezcenne !!!!!”

Zosia przez wiele lat grała spektakle i pisała do nich scenariusze w naszym Szkolnym Teatrze POPROSTU! Pamiętamy ten czas!

Serdecznie gratulujemy Zofii Stafiej świetnej roli i debiutu. Zosiu Jesteś Wielka. życzymy Ci powodzenia! Mamy nadzieję, że spełnisz i spełniasz swoje marzenia. Film już wchodzi, jeśli już nie wszedł na ekrany kin! Zapraszamy serdecznie do obejrzenia tej wspaniałej produkcji...

Jest to obraz w reżyserii Piotra Domalewskiego. Na ekranie zobaczymy młodziutką aktorkę Zofię Stafiej, a także gwiazdy takie jak Kinga Preis i Arkadiusz Jakubik.

„Jak najdalej stąd” to opowieść o siedemnastoletniej Oli, dziewczynie która pochodzi z małego miasta i na własną rękę rusza do Irlandii. Podczas tej podróży w nieznane będzie chciała odnowić relację z dawno nie widzianym ojcem. W Irlandii pozna inny świat i ludzi, którzy jej życie.

ZAPRASZAMY DO KIN!

Autor: Joanna Rogala – nauczycielka biologii w ZSS

Fot. Bogusław Krośkiewicz. Spektakl DUM SPIRO SPERO według scenariusza i reżyserii Zofii Stafiej.

Zapraszam do przeczytania artykułu na ten temat: Skromne i eleganckie gwiazdy na premierze filmu „Jak najdalej stąd”!

https://viva.pl/.../skromne-i-eleganckie-gwiazdy-na.../