Pracownicy

ks. Krzysztof Pawlukowski - dyrektor szkoły,
ks. Mariusz Skawiński – wicedyrektor szkoły,
p. Agnieszka Filipowicz – wicedyrektor szkoły,
ks. Adam Malak – kierownik administracyjny,
p. Izabela Gątarek – pedagog szkolny,
p. Elżbieta Piętak – logopeda,
p. Piotr Badura - nauczyciel informatyki i wiedzy o społeczeństwie,
p. Monika Banak - nauczyciel biologii,
p. Ewa Broniak-Dmowska - nauczyciel matematyki,
p. Barbara Chudolińska - nauczyciel matematyki,
p. Urszula Czapska - nauczyciel języka niemieckiego,
p. Anna Gogolewska - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i historii i społeczeństwa,
p. Beata Guzek - nauczyciel techniki,
p. Joanna Holnicka-Szulc – sekretarka,
p. Nina Holnicka-Szulc – sekretarka,
p. Magdalena Jasińska - nauczyciel chemii, matematyki i przyrody w liceum,
p. Sebastian Jasiński - nauczyciel historii,
p. Tomasz Kaczmarczyk - nauczyciel fizyki,
p. Hanna Karaś – księgowa,
p. Barbara Kieliszczyk – prowadząca sklepik,

p. Anna Kiełczewska - nauczyciel podstaw przedsiębiorczości i doradztwa zawodowego,
p. Urszula Kowalczyk - pracownik personelu sprzątającego,
p. Elżbieta Kozłowska - pracownik personelu sprzątającego,
p. Grażyna Lewińska - nauczyciel matematyki,
p. Marta Lipka - nauczyciel języka angielskiego,
p. Anna Majewska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
p. Bogumił Maraszek - konserwator,
p. Beata Marciniak - nauczyciel matematyki,
p. Beata Niziołek - nauczyciel przyrody w szkole podstawowej,
p. Lidia Olak – pracownik personelu sprzątającego,
p. Małgorzata Paderewska - nauczyciel historii,
p. Patryk Pawlak - nauczyciel muzyki, 
p. Bronislav Petrushak - nauczyciel wychowania fizycznego,
p. Włodzimierz Petrushak - nauczyciel wychowania fizycznego,
p. Elżbieta Piekarzewska - nauczyciel geografii i przyrody w liceum,
p. Anna Przybyłkowska - nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, historii i wychowania do życia w rodzinie,
p. Katarzyna Rasieńska – pielęgniarka,
p. Joanna Rogala - nauczyciel biologii, wychowania do życia w rodzinie i przyrody w liceum,
p. Sylwia Sawicka - nauczyciel języka angielskiego,
p. Edmund Seledyn - nauczyciel fizyki i przyrody w liceum,
p. Anna Serafin - nauczyciel języka polskiego,
p. Elżbieta Sieradzan - pracownik personelu sprzątającego,
p. Urszula Smuniewska - nauczyciel języka polskiego,
p. Beata Stempska - nauczyciel języka angielskiego,
p. Wiesława Szaryńska - nauczyciel języka niemieckiego,
p. Aneta Świderska - nauczyciel języka angielskiego, opiekun Samorządu Uczniowskiego
p. Ilona Tymrakiewicz - nauczyciel plastyki,
p. Agnieszka Walewska-Żurek - nauczyciel języka francuskiego,
p. Ewa Wiśniewska - nauczyciel języka angielskiego,
p. Maciej Witkowski - nauczyciel języka polskiego,
p. Jolanta Wołczecka - nauczyciel matematyki,
p. Sylwia Zielińska - nauczyciel wychowania fizycznego.