Wielki Post w naszej szkole

Uczniowie klasy 1a i 2a Salezjańskiej Szkoły Podstawowej od ponad miesiąca cieszą się powrotem do nauki w szkolnych murach.

 

Wielki Post

Obok czasu przeznaczonego na naukę i zabawę, w Wielkim Poście chcemy więcej czasu poświęcić Panu Bogu. W Środę Popielcową uczniowie , nauczyciele i pracownicy szkoły mogli uczestniczyć we Mszy Świętej sprawowanej w naszej szkolnej kaplicy. W każdy piątek natomiast będziemy uczestniczyć w nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Cieszymy się, że dzięki posługującym nam Kapłanom , w miejscu, w którym jesteśmy-  możemy godnie przeżywać ten czas i dobrze przygotować się na radosne przeżywanie Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. Dziękujemy !

Całą szkolną społeczność zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej online - (poniedziałki, środy i piątki, godzina 20.30- Fb szkoły)